WeChat

WeChat

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Komunikator w stylu WhatsApp z czatem wideo

WeChat jest bezpłatny Whatsapp stylowa aplikacja społecznościowa, wyposażona w wideokonferencje HD , zaproszenia QR code i kilka innych interesujących funkcji.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zawiera czaty grupowe
  • Zaproś znajomych na czaty z kodami QR
  • Darmowe czaty wideo grupowe HD
  • Teraz włącza gry
  • Wycofaj funkcję wysyłania wiadomości

Wady

  • Ogromne liczby powiadomień
  • Bardzo podobny do WhatsApp

Bardzo dobry
8

WeChat jest bezpłatny Whatsapp stylowa aplikacja społecznościowa, wyposażona w wideokonferencje HD , zaproszenia QR code i kilka innych interesujących funkcji.

Obsługuje notatki głosowe, połączenia wideo i inne

WeChat to platforma obejmująca wiadomości indywidualne i grupowe z tekstem, notatkami głosowymi, obrazami, filmami i danymi o lokalizacji. WeChat umożliwia bezpłatne rozmowy wideo HD, bezpieczne przechowywanie wiadomości i nie atakuje rozmów z natrętną reklamą. WeChat obsługuje również nagrania wideo i synchronizację kontaktów telefonicznych.

WeChat zapisuje historię czatów, dzięki czemu możesz ją wyszukać w dowolnym momencie. Jeśli jednak chcesz wycofać wysłaną wiadomość, dostaniesz ją nawet dwie minuty po wysłaniu, aby usunąć ją z historii czatów. Jednakże, chyba że zrobisz to natychmiast, istnieje duże prawdopodobieństwo, że odbiorca już to przeczytał.

Poza tym WeChat to kolejna alternatywa WhatsApp, która nie oferuje niczego nowego, chociaż została zaktualizowana, aby oferować gry WeChat . Ponieważ programista ma siedzibę w Chinach, jest również znacznie bardziej popularny w Azji niż reszta świata.

Interfejs w stylu WhatsApp

Interfejs WeChat będzie znany każdemu, kto kiedykolwiek używał WhatsApp. Czaty, Kontakty, Social and Settings są wymienione na dole i nowych powiadomień pojawi się w WeChat czasu. WeChat został zaprojektowany z myślą o czacie grupowym i zawiera funkcję grupowego czatu na żywo dla grup, do których można zaprosić do 100 osób przy użyciu kodów QR.

Ciekawa alternatywa WhatsApp z wideo

WeChat to bardzo inspirowany klient czatu w stylu WhatsApp, który może być przytłaczający, ale jeśli potrzebujesz czatu wideo, jest interesującą alternatywą dla WhatsApp.

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na windows-phone-7

Opinie użytkowników o WeChat

Sponsorowany×